Gwarancja satysfakcji lub zwrot pieniędzy

60 dni na zwrot lub wymianę.

Wszystkie zakupione u Nas obrączki ślubne objęte są 60 dniową gwarancją zwrotu lub wymiany.

Gwarantujemy Państwu możliwość zwrotu ( dotyczy tylko obrączek złotych z kolekcji klasycznej !), bez dodatkowych wyjaśnień , zakupionego towaru , w terminie 60 dni od daty zakupu.

Gwarantujemy również bezpłatną korektę rozmiaru wszystkich obrączek złotych, jednokolorowych w terminie j/w , za wyjątkiem obrączek z cyrkoniami lub brylantami, oraz obrączek, wielokolorowych wykonanych w złocie oraz obrączek tytanowych i karbonowych,  gdzie doliczany jest koszt robocizny  i ewentualnej, ponownej oprawy kamieni.

Wymagamy , jedynie , od Państwa aby towar nie był używany , nie posiadał żadnych widocznych uszkodzeń oraz był zwrócony w firmowym opakowaniu razem z dowodem sprzedaży ( paragon , faktura).

Zwrot nastąpi maksymalnie w terminie 21 dni roboczych od daty otrzymania przesyłki.

Zwroty i produkty do wymiany , zmiany rozmiaru , prosimy kierować na adres ;

PRACOWNIA JUBILERSKA KORN 

KURCZAKI 22 pawilon 16

93-322 ŁÓDŹ

Prosimy o przekazanie numeru konta bankowego w przypadku zwrotów , a w przypadku zmian rozmiaru lub wymiany ; dokładny opis co mamy zrobić i adres zwrotny do wysyłki.

Nawet po upływie 60 dni od daty zakupu zapewniamy Państwu bezpłatny serwis  obrączek , a w przypadku braku możliwości , ze względów technologicznych , np; zmiany rozmiaru , wykonanie wyrobu od nowa " po kosztach".

Koszty wysyłek np; w przypadku zmian rozmiarów, zwrotu, serwisu ponosi Klient.